Przyjdź i odwiedź Brachot na Home and Contract w Warszawie!

Poland

Zaznacz w kalendarzu nadchodzące targi Home and Contract w Warszawie! Od 7 do 10 listopada 2023 r. zapraszamy do odkrywania świata innowacji, estetyki i kreatywności. Na targach można zapoznać się z naszymi kolekcjami Uniceramica® i Unistone®, a także poznać możliwości, które oferuje kamień naturalny wydobywany zarówno z naszych własnych kamieniołomów jak i pochodzący od naszej globalnej sieci dostawców.

Odkryj Piękno Naturalnego Kamienia

Brachot z dumą prezentuje materiały z własnych kamieniołomów. Nasze naturalne kamienie są wydobywane i przetwarzane ze szczególną starannością i precyzją, zapewniając spełnienie najwyższych standardów jakości i piękna.

Kamień naturalny zapewnia wyjątkowy i ponadczasowy urok każdemu pomieszczeniu. Ten materiał posiada niezrównane piękno i elegancję, co wyróżnia go spośród innych surowców. Ponadczasowa autentyczność i niezwykła wytrzymałość naturalnego kamienia sprawiają, że jest to cenny dodatek do każdego projektu mieszkaniowego lub architektonicznego.

Uniceramica®: ceramiczny design z naturalnym wyglądem

W Brachot oprócz kamienia naturalnego wykańczanego pod preferencje klienta, oferujemy także szeroki zakres materiałów kompozytowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ekspertyzie w dziedzinie naturalnego kamienia jesteśmy doskonale przygotowani do opracowywania unikalnych kolorów i wzorów w ceramice. Przyjdź i  daj się zaskoczyć możliwościom jakie oferuje nasza najnowsza kolekcja marki Uniceramica®.

Uniceramica® Brachot oferuje szeroki zakres produktów do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, oraz bogate wzornictwo inspirowane naturalnym wyglądem marmuru, trawertynu, granitu, wapienia lub bazaltu. Stworzona przez nas kolekcja w pełni odpowiada dzisiejszym trendom w projektowaniu wnętrz.

Unistone® - Estetyczny i wytrzymały kompozyt kwarcowy

Płyty Unistone® to popularny materiał, który sprawi, że twoje wnętrze zyska styl, jaki lubisz. Od nowoczesnych minimalistycznych po ciepłe, inspirowane naturą odcienie. Oferowany przez nas materiał nie tylko pięknie wygląda, ale jest także niezwykle trwały. Niedawno podzieliliśmy nasze wzory Unistone® na osobne kolekcje, prezentując nasz kompozyt kwarcowy w świeży i nowoczesny sposób.

Odwiedź stoisko Brachot - D1.30

Jeśli jesteś zainteresowany odkryciem świata Brachot i naszych wyjątkowych kolekcji, zapraszamy na spotkanie przy stoisku D1.30 podczas targów Home and Contract w Warszawie. Czekamy na twoje przybycie!